Poznaj nas

Gabinety specjalistyczne

PsychoSerwis – gabinety specjalistyczne to prywatny ośrodek w Brzegu, założony w 2015 roku. To miejsce, w którym uważnie zajmujemy się zdrowiem psychicznym i rozwojem, w oparciu o współczesną wiedzę o ludzkiej psychice.

Jesteśmy zespołem, który z zaangażowaniem dba o dobro zgłaszających się do nas osób. Oferujemy profesjonalną pomoc w rozumieniu problemów i szukaniu odpowiednich sposobów ich rozwiązania. Pomagamy odzyskać zdrowie poprzez współpracę opartą na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

Dbamy o przestrzeganie zasady tajemnicy zawodowej. Pracujemy zgodnie ze standardami etyki Polskich Towarzystw i Stowarzyszeń o uznanej renomie, poddając naszą pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy wiedzę na temat nowych odkryć – teorii i metod w psychoterapii, regularnie uczestniczymy w szkoleniach oraz ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach.


Zakres naszej działalności obejmuje specjalistyczną pomoc psychiatryczną, psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Prowadzimy terapie indywidualne oraz zajęcia grupowe – warsztaty, szkolenia, grupy terapeutyczne.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą