Katarzyna Zabawa

Jestem absolwentką psychologii o specjalności klinicznej Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyłam całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. prowadząc oddziaływania terapeutyczne na oddziałach: dla osób z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi oraz uzależnionych od środków psychoaktywnych. Staż psychoterapeutyczny odbyłam na oddziale dziennym leczenia depresji oraz zaburzeń lękowych w akredytowanym Centrum Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii Animus w Gdyni. Współpracowałam z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu prowadząc zajęcia z obszaru psychologii i terapii oraz prowadząc konsultacje psychologiczne w Punkcie Konsultacyjnym dla osób uzależnionych i ich rodzin.

Pracuję integrując różne nurty psychoterapii, dostosowując sposób pracy do zgłaszanych trudności. Szczególnie uwzględniam psychodynamiczne rozumienie pacjenta. Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Oferuję pomoc osobom:

-w kryzysie życiowym, zmagających się ze stratą oraz skutkami traumy,

-przejawiających trudności w relacjach z bliskimi osobami np. brak satysfakcji w związku,

-cierpiącym z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych oraz zaburzeń osobowości,

-doświadczającym braku pewności siebie, braku satysfakcji życiowej oraz pragnącym wzrostu samoświadomości i rozwoju

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz udzielam konsultacji psychologicznych.

☎️tel. kontaktowy – 509 155 793