Krzysztof Kuczek

Jestem absolwentem Filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim, ze szczególnym ukierunkowaniem na psychoanalizę oraz Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Psychologia, specjalizacja kliniczna osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe z różnymi grupami pacjentów, od pracy z dziećmi i młodzieżą, poprzez osoby uzależnione od substancji i czynności, do osób z zaburzeniami osobowości.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Zdrowia Psychicznego w Gliwicach pracując z osobami z tzw. podwójną diagnozą, Poradni Leczenia Uzależnień w Brzegu, prowadząc terapię osób uzależnionych i współuzależnionych, obecnie jestem Kierownikiem Oddziału Terapeutycznego dla uzależnionych od środków odurzających.

Ukończyłem Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz jestem uczestnikiem ostatniego etapu Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych i nastolatków, indywidualną oraz grupową, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

  • psycholog
  • psychoterapeuta
  • specjalista psychoterapii uzależnień