Dorota Zając

z wykształcenia mgr fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej, TRE® Provider Zaawansowany. Ukończyła kursy z zakresu szeroko rozumianej pracy z ciałem, masażu tajskiego, masażu Shantala dla niemowląt i dorosłych, kurs wprowadzający do techniki Alexandra oraz łagodnej bioenergetyki Evy Reich. Obecnie uczestniczka 4-letniej Szkoły Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej.

Od 2018 roku pracuje metodą TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises), pod regularną superwizją Elżbiety Pakocy. Doskonali swoje umiejętności na warsztatach prowadzonych przez międzynarodowych nauczycieli, w tym twórcę metody David’a Berceli’ego, asystuje przy szkoleniach certyfikacyjnych.

Autorka spotkań TRE® w kręgu kobiet.

Od dawna interesowało mnie ciało człowieka, jego doskonałość, budowa i funkcjonowanie. Poszukiwałam różnych metod zachowania zdrowia, od diety wegetariańskiej, przez medycynę chińską, jogę po ćwiczenia TRE® Davida Berceli’ego. Ukończyłam studia fizjoterapii na wrocławskim AWF-ie w 2009 roku. Przez kolejne lata uczestniczyłam w kursach i warsztatach związanych z holistycznym podejściem do zdrowia.
W doświadczeniu zawodowym spotykałam wielu ludzi z bólem przewlekłym, objawami ze strony układu pokarmowego, bezsennością, chronicznym zmęczeniem, obniżoną odpornością. Wymagające tempo życia niestety nie sprzyja naszemu ciału. Gubi się gdzieś po drodze spontaniczność, swoboda działania, ruch, lekkość, energia. Odcinamy się od ciała, ignorujemy pierwsze symptomy przeciążenia, nie rozumiemy czego nasze ciało potrzebuje.

„Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia.” mówi Jim Rohn.

Jako provider TRE® towarzyszę przy procesach uwalniania napięć psychofizycznych, odzyskiwaniu właściwej regulacji układu nerwowego, abyś mógł/a zyskać nową jakość BYCIA w kontakcie ze sobą i z innymi ludźmi. Dzięki metodzie TRE® możesz łagodzić skutki stresu, zwiększać swoją rezyliencję i uwalniać nagromadzone napięcia z dnia codziennego. A jeśli masz gotowość – powrócić do kontaktu z ciałem i odbudować z nim dobrą, wspierającą relację, aby móc cieszyć się pełnią życia.

W Psychoserwis prowadzę sesje indywidualne i grupowe, dla par i małżeństw.

☎️tel. kontaktowy – 530 979 461