Joanna Zbroniec

Jestem psychologiem i psychoterapeutą dzieci i młodzieży.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach politologia na Uniwersytecie Wrocławskim i psychologia na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu. W ostatnich latach brałam udział w licznych szkoleniach z zakresu diagnostyki i terapii. Obecnie jestem w trakcie 4 – letniego certyfikowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Traknskulturowej Psychoterapii Pozytywnej realizowanego pod patronatem Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Pozytywnej (World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkołach podstawowych, średnich oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Specjalizuję się we wspieraniu osób z autystyczną ścieżką rozwojową.

W swojej pracy kreatywnie wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie by efektywnie wspierać moich klientów w zakresie kryzysów rozwojowych i życiowych. Prowadzę konsultacje, psychoedukację, diagnostykę rozwojową oraz terapię psychologiczną dzieci i dorosłych zmagających się z życiowymi trudnościami.

Osobiście wierzę w to, że nawet najtrudniejsze sytuacje mają szanse na pozytywne rozwiązanie, a kieruje mną duża wiara w potencjał człowieka.

☎️tel. kontaktowy – 509 798 348